Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
sobota, 06 marzec 2021 22:10

Zasady obowiązujące w naszym kościele

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad związanych z reżimem sanitarnym. Przypominamy, że w czasie liturgii w naszym kościele może przebywać 80 osób. Prosimy też zachowywać dystans przy siadaniu w ławkach. Cały czas obowiązuje też znoszenie maseczek przez wszystkich obecnych w kościele. Do komunii św. najpierw przystępują osoby przyjmujące komunię św. na rękę, a na końcu ci, którzy przyjmują do ust.

Wyświetlony 171 razy
Więcej w tej kategorii: « Dekret biskupa opolskiego