Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
sobota, 11 kwiecień 2020 09:01

Wielkanoc 2020

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Zmartwychwstania Pana Jezusa, składam Wszystkim życzenia wielu Bożych łask, zrozumienia – szczególnie w tym wyjątkowym czasie, bardzo trudnym, ale też może jeszcze bardziej prowokującym do zadumy – tych wielkich Bożych tajemnic, które przeżywamy - nie jesteśmy sami. Jest z nami Zmartwychwstały Chrystus „Pan nasz i Nadzieja” z Nim możemy zwyciężyć świat. Niech ta prawda przenika nasze serca i napełnia je prawdziwą Bożą radością.

Wyświetlony 375 razy Ostatnio zmieniany sobota, 11 kwiecień 2020 09:17
Więcej w tej kategorii: « Wielkanoc w domu Najnowsze informacje »