Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
poniedziałek, 21 marzec 2016 20:49

Początek remontu Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Po Wielkanocy rozpoczyna się długo oczekiwany remont naszego kościoła. Będzie on obejmował malowanie ścian i sufitu, wymianę podłogi pod ławkami, uzupełnienie granitowej posadzki w nawach bocznych ( w zwiazku ze zmianą ustawienia ławek), odnowienie ławek z nawy głownej i bocznych, wymianę drzwi wewnętrznych (zgodnie z poleceniem konserwatora zabytków). Prace malarskie wykona firma Kowolik, posiadające wszelkie uprawnienia do wykonywania remontów obiektów zabytkowych.

Na czas malowania kościoła msze św w tygodniu odprawiane będą w salce parafialnej, a w niedziele w kościele.

Wyświetlony 1754 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 10 kwiecień 2016 10:01
Więcej w tej kategorii: « Wielkanoc Prośba »