Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
niedziela, 28 czerwiec 2015 08:41

Światowy Zjazd na Jasnej Gorze Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów wyjazdu autokarowego na XXI Zjazd Kresowian na Jasnej Górze

( tj. Stowarzyszenia "Dobro Ojczyzny", ŚUTW, UTW w Nędzy) serdecznie zapraszam na wspólny wyjazd w niedzielę 5 lipca o godz. 6.oo z parkingu k/ Biedronki, przy ul.Reymonta (Odrostrada). Cena 30 zł od osoby.

Szczegółowych informacji udziela i zapisy przyjmuje:

Piotr Klima, radny tel.kom. 501088491, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz prezesi ww. organizacji,

a także Apteka św.Mikołaja, ul.ks.Londzina 34 (8.oo-20.oo)

Do miłego zobaczenia na pielgrzymim szlaku !

pozdrawiam najserdeczniej

Piotr Klima

ps. Poniżej informacja Światowego Kongresu Kresowian plus załączniki.

 

Szanowni Panstwo !
W załączeniu przesyłamy zaproszenie i materialy dot. szczegolnego Zjazdu Kresowian na Jasnej Gorze.
Szczegolnego – nie tylko ze względu na obchody 70 rocznicy wypędzenia z Kresow, ale rowniez z uwagi na nadchodzące wybory.
Po części sacrum, podczas Forum Kresowego, wlaśnie w związku z wyborami parlamentarnymi przewidujemy debatę z udziałem przedstawicieli partii politycznych oczekując, że przedstawią oni program swojego ugrupowania dotyczący polskiej polityki wschodniej i polityki wobec polskich mniejszości narodowych oraz podsumują dotychczasową działalność swojej partii na rzecz spraw kresowych.
Zaprosiliśmy do udziału w debacie PiS, ugrupowanie Pawła Kukiza, PO, PSL, SLD, KNP, Ruch Narodowy, Nowoczesną Polskę.

Liczymy na udział w wysokich rangą przedstawicieli wszystkich liczących się partii i ugrupowań.

Nieobecność przedstawiciela będzie dla nas czytelnym znakiem, rodzajem stanowiska wobec problemów Kresowian, na które my z kolei - będziemy mogli odpowiedzieć we właściwy sposób w czasie kampanii wyborczej.

Debatę poprowadzą młodzi historycy, naukowcy z Uniwersytetu Sląskiego.

Zapraszamy serdecznie!

Danuta Skalska

rzecznik SKK

tel. 507 169 825

Wyświetlony 2020 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 28 czerwiec 2015 08:42